Hakkımızda

dependdrain.com – TUNÇKOL MAKİNA


          2008 Yılından Bugüne ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIRHANE Sektöründe Olan Tunçkol Makina Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen ''Tunçkol''  Markasıyla Tüm Dünyaya Satışını Sağlamıştır.. Yedek Parça ve Servis Hizmetlerini Uzun Yıllar Araştırmacı Geliştirici Olmakla Beraber Hem Kalite Hemde Sağlamlık Olarak En İyi Hizmeti Getiren Bir Şirket Olarak Devam Etmektedir..


Tunçkol Arge: Bölümü Her Geçen Gün Elektronik Kart ve Yazılımları Geliştirmekle Kalmayıp Eletronik Kontrol Panelleri Tasarlamaktadır, Devamlı Aynı Modellere Bağlı Kalmaksızın Sürekli Yeni Modellerini Tüm Dünya Ülkelerine ve Türkiye’ye Satışa Sunacaktır.

 

Tunçkol Tamir Atölyesi: Kendi Bünyesinde Olup Tüm Endüstriyel Çamaşırhane Makinalarının Kart Tamirlerini Tunçkol Atölyesinde Onarımı Yapmaktadır. En Son Teknoloji Olan Cnc Router Makinesi, Fiber Optik Lazer Makinesi, CO2 Gravür Lazer Makinesi Forix Eprom ve Entegre Yükleme Dahil Olmak Üzere 4 Teknoloji Harikası Makinelere Sahiptir.
 


En Büyük Satış Stratejilerinin En İyi Kaliteyi, En Uygun Fiyata Satışa Sunarak Satış Pazarının En Çok Ürün Satan Firması Olan Tunçkol Makina; Kar Marşını Çok Düşük Tutup Tüm Müşteriler Memnun Kalması Odaklıdır ve Müşterilerin Piyasadaki Çok Kar Marşı ile Satış Yapan Firmalara Çılgın Para Vermemesinin Önüne Geçmesidir.


Türkiye’de İlk;  Türkiyenin İlk E-Ticaret Satış Sitesi Olup 2008 Yılından Beri İnternet Pazarında Yer Almıştır.

Tunckolmakina.com |  Türkiye'nin En Büyük ve Kapsamlı ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIRHANE MAKİNALARI YEDEK PARÇA E-Ticaret Sitesi Konumundadır Şuan.

 

TUNÇKOL MAKİNA: Tüm Ticari Hükümlülüklerini ve Faliyetlerini Yerine Getirmektedir. Vergi Mükellefi Olup İşyeri Ruhsatından Ticari Oda Kayıtlarına Kadar Yasal Olarak Devam Etmektedir  Tunckolmakina.com COMODO EV SSL Sertifkasına Sahipdir  Tüm Müşterilerinin 250 Bin Dolara Kadar Kredi Kartları Kaskolanmaktadır. COMODO EV SERTİFKASI Türkiye'de Sadece Bankalar ve Bazı Büyük Şirketlerin Olduğu Sertifkaya Tunckolmakina.com 'da Sahiptir.

 

 

 

 

 

Tunckol.com Kimdir ?

 

 

         2014 Yılından Bugüne Saat ve Takı Sektöründe Olan Tunçkol Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen ''CooL WATCH'' Saat Markasıyla Tüm Dünyaya Satışını Sağlamıştır.. Saat Modellerini Uzun Yıllar Araştırmalar Sonucu Hem Kalite Hemde Görsel Olarak En İyi Tasarımları Satışa Getiren Bir Şirket Olarak Devam Etmektedir..


Bir Çok Dünya ve Türkiye Ünlülerin, Starların, Oyuncuların, Fenomenlerin, Futbolcuların  Tercihi Olan Bir Saat ve Takı Olarak dependdrain.com Alışveriş Sitesi Haline Gelmiş Bir Şirkettir. ( Blog Bölümüzden Daha Fazla Bilgi ve Resimlerine Ulaşabilirsiniz.)


CooL WATCH Saat Markası Tescilli Bir Markadır.
Yeni Nesil ve Jenerasyona Yönelerek 2008 Yılı Tescilli UPT Logosuyla Saat Dalında Yenilemiş Olup Çok Büyük Yatırımlarla Tek Amacının Müşteri Memnuiyeti ve Ürün Kalitesi Olduğundan Hiç Bir Yatırımların da Gerek Zarar Olacağı  Düşünülse de Tüm Ticaretinde En İyi Kaliteyi En Ucuza Müşteri Memnuniyetini Düşünen Bir Firmadır.


Herkesin Bildiği  ''Herkes CooL'lanıyor'' Sloganıyla Bunu Gerçekleştirmiştir.
Kişiye Özel Tasarlanan Saatleri Lazer Teknolojisiyle Kişiselleştirmekdedir. 


Tunçkol Arge: Bölümü Her Geçen Gün Saatleri ve Takılarını Geliştirmekle Kalmayıp Yeni Modeller Tasarlamaktadır, Devamlı Aynı Modellere Bağlı Kalmaksızın Sürekli Yeni Modellerini Tüm Dünya Ülkelerine ve Türkiye’ye Satışa Sunacaktır.

 

Tunçkol Takı Atölyesi: Kendi Bünyesinde Olup Tüm Takı Tasarımlarını ve Kişiye Özel Mücevherini Takı Atölyesinde Sanat Bulmaktadır. En Son Teknoloji Olan Cnc Router Makinesi, Fiber Optik Lazer Makinesi, CO2 Gravür Lazer Makinesi Dahil Olmak Üzere 4 Teknoloji Harikası Makinelere Sahiptir.

 

Tunçkol Wood Atölyesi: 2017 Yılında Wood (Ahşap) Kişiye Özel Ahşap Ürünler Tasarlamaya Başladı, Bu Ürünlerden Bazıları Kişiye Özel Aksesuar Standları, Kedi ve Köpek Masaları, Anahtarlık, Dikiz Ayna Süsü ve Dekoratif Objelerle Yüzlerce Ürün Satışa Açtı. En Son Teknoloji Olan Cnc Router Makinesi, Fiber Optik Lazer Makinesi, CO2 Gravür Lazer Makinesi Dahil Olmak Üzere 2 Cnc Makinasınıda Bünyesine Katarak 2 Cnc Router Makinesi Bünyesine Kattı.

 

Tunçkol Altın Kaplama Laboratuvarı: Kendi Bünyesinde Olup Tüm Altın Kaplama Gümüş Kaplama ve Rodyum Mikron Kaplamaları Tunçkol Laboratuvarlarında Yapmaktadır. Altın ve Gümüş Kaplamalarında 24 K Ayar Altın Kaplama Suyu ve 925 Ayar Gerçek Gümüş Kaplama Solüsyonu Kullanmaktadır.
 


Fabrikamızda: CooL Watch Saatlerin Üretim Belgeleri SA8000 ve ISO14000 Standartları İçin Gerekli Tüm Denetimlerden Tam Onaylı ve ROHS Uyumlu Üretilmektedir.

 

Tunçkol Üretim: Tunçkol Wood Atölyesi, Tunçkol Takı Atölyesi, Tunçkol Altın Kaplama Laboratuvarları Ankara Çankaya İlçesinde Olup Ürünlerin %95’ini Kendi Bünyesinde Tek Üretici Konumundadır.


En Büyük Satış Stratejilerinin En İyi Kaliteyi, En Uygun Fiyata Satışa Sunarak Satış Pazarının En Çok Ürün Satan Firması Olan Tunçkol; Kar Marşını Çok Düşük Tutup Tüm Müşteriler Memnun Kalması Odaklıdır ve Müşterilerin Piyasadaki Çok Kar Marşı ile Satış Yapan Firmalara Çılgın Para Vermemesinin Önüne Geçmesidir.


Dünyada İlk;  James Bond Kartvizitlik, Aynalı Telefon Kaplarını,  Alüminyum Telefon Kapaklarını, Power Bankları, Altın Kaplama ve 925 Ayar Gümüş Kitap Ayraçları, Plaka Anahtarlıkları, Silikon Kapaklarını ve Çok Daha Fazlasını Kişiselleştiren İlk Firmadır.

dependdrain.com: Kişiye Özel Ürünler Odaklı Bir Alışveriş Sitesidir.

 

dependdrain.com Türkiye'nin En Büyük ve Kapsamlı KİŞİYE ÖZEL Hazırlanan Alışveriş Sitesi Konumundadır Şuan.

 

dependdrain.com 

Tüm Ticari Hükümlülüklerini ve Faliyetlerini Yerine Getirmektedir. Vergi Mükellefi Olup İşyeri Ruhsatından Ticari Oda Kayıtlarına Kadar Yasal Olarak Devam Etmektedir  dependdrain.com COMODO EV SSL Sertifkasına Sahip Olmasıda dependdrain.com'dan Alışveriş Yapmış Tüm Müşterilerinin 250 Bin Dolara Kadar Kredi Kartları Kaskolanmaktadır. COMODO EV SERTİFKASI Türkiye'de Sadece Bankalar ve Bazı Büyük Şirketlerin Olduğu Sertifkaya dependdrain.com 'da Sahiptir.

Bunu Anlamak İçin www. Url Kısmında TUNCKOL Şirket Ünvanımız Yeşil OLarak Gözükmesi COMODO Ev Ssl Sertifkasına Sahip Olduğu Anlamına Gelir.

 Cool WATCH