Menü
SEPETİM

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

tunckol.net'UN  NERDEN GÜVENLİ OLDUĞUNU ANLAYABİLİRİM?
 ÖNCELİKLE : tunckol.net COMODO "EV SSL" GÜVENLİK SERTİFKASINA SAHİPTİR.
tunckol.net'da Alışveriş Yapan Tüm Müşterilerimizin Comodo EV SSL Belgesi Sayesinde Kartlarınız Güvence Altında ve Güvenilirliğindende Belli Olacağı Şekilde Tüm Kullandığınız Kartlarınız tunckol.net Sitesinde Alışverişlerinizin Kart Güvenliğini 250.000$ Dolara Kadar Kaskolanmaktadır.
PEKİ KİMLER ALABİLİR  COMODO EV SSL 256 BİT GÜVENLİK SERTİFKASINI ?
Comodo EV SSL Sertifkayı Sadece Çok Güvenilir Şirketler Alabilirler. Türkiye'de Çok Az Sayılacak Kadar Azdır Bu Sertifkaya Sahip Şirketler. 
1- Sertifkayı Alabilmek İçin Şirket Banka Bilgileri ve Banka Güvenilirlik Sorgulaması Yapılmaktadır
2- Vergi Dairesinden Vergi Kayıdı, Vergi Numarası ve Aktif Şirket Bilgilerinin Güvenirliğinin Onayı Yapılmaktadır.
3- Ticaret Odasından Ticaret Kaydı ve Güvenirliği Yapılmaktadır.
4- Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kaydı ve Güvenirliği Yapılmaktadır.
5- Web Sitesinin Yazılımsal Kodlamasının Hiç Bir Açığı Olmaması ve Spam Testinden Tam Kontrolu Yapılmaktadır.
6- Her Yıl Yukarıdaki Bilgilerin Tekrardan Onay Yapılması Gerekmektedir.
NOT : COMODO "EV SSL" 256 Bit Sertifkası Anlaşıldığı Gibi En İyi Güvenlik ve Şirket Varlığı Koruması Olarak Tüm Müşterileri Koruma Altına Almaktadır.

tunckol.net'UN  NERDEN GÜVENLİ OLDUĞUNU ANLAYABİLİRİM?

Satın almış olduğunuz ürünleri dilediğiniz gibi 7 gün içinde iade edebilirsiniz (kişiselleştirilmiş Ürünlerde sizin için isim sembol Yapılmış ise ve etiketi sökülmüş kullanmış yada kutusu herhan gibi bi yerinden hasarlı yırtık ürünün iadesi yoktur.). Kargonuz kapınıza geldiğinde ürünü teslim almadan önce kontrol edin hasarlı kargo ise yırtılmış, açılmış, ezilmiş ise tutanak tutturarak ürünü kesinlikle teslim almayınız. Değişimlerde ürün kişiselleştirme yapılmamış ise kullanılmamış etiketi sökülmemiş olmalıdır. İadelerde eğer ürün ayıplı ürün değilse kargo ücretleri düşülerek paranız iade edilecektir. İadeler ürünlerin bize ulaşmasının ardından yapılacaktır. Kredi kartınıza yada iban numaranıza iadesi sağlanacaktır. İade işleminin başlatılması için göndermeden önce  İade Formu doldurmanız şarttır aksi taktirde ürünüz teslim alınmayacak ve kargo tekrardan tarafınıza geri dönüş yapacaktır. Ürünler bize geldiğinde tarafınıza mail olarak geri dönüş sağlanacaktır. (lütfen kayıtlı mail adresinizi kontrol ediniz


Satın almış olduğunuz ürünleri dilediğiniz gibi 7 gün içinde iade edebilirsiniz (kişiselleştirilmiş Ürünlerde sizin için isim sembol Yapılmış ise ve etiketi sökülmüş kullanmış yada kutusu herhan gibi bi yerinden hasarlı yırtık ürünün iadesi yoktur.). Kargonuz kapınıza geldiğinde ürünü teslim almadan önce kontrol edin hasarlı kargo ise yırtılmış, açılmış, ezilmiş ise tutanak tutturarak ürünü kesinlikle teslim almayınız. Değişimlerde ürün kişiselleştirme yapılmamış ise kullanılmamış etiketi sökülmemiş olmalıdır. İadelerde eğer ürün ayıplı ürün değilse kargo ücretleri düşülerek paranız iade edilecektir. İadeler ürünlerin bize ulaşmasının ardından yapılacaktır. Kredi kartınıza yada iban numaranıza iadesi sağlanacaktır. İade işleminin başlatılması için göndermeden önce  İade Formu doldurmanız şarttır aksi taktirde ürünüz teslim alınmayacak ve kargo tekrardan tarafınıza geri dönüş yapacaktır. Ürünler bize geldiğinde tarafınıza mail olarak geri dönüş sağlanacaktır. (lütfen kayıtlı mail adresinizi kontrol edinizSatın almış olduğunuz ürünleri dilediğiniz gibi 30 gün içinde değişim yapabilirsiniz (kişiselleştirilmiş Ürünlerde sizin için isim sembol Yapılmış ise ve etiketi sökülmüş kullanmış yada kutusu herhan gibi bi yerinden hasarlı yırtık ürünün değişimi yoktur.). Kargonuz kapınıza geldiğinde ürünü teslim almadan önce kontrol edin hasarlı kargo ise yırtılmış, açılmış, ezilmiş ise tutanak tutturarak ürünü kesinlikle teslim almayınız. Değişimlerde ürün kişiselleştirme yapılmamış ise kullanılmamış etiketi sökülmemiş ve yine eğer ki ürün ayıplı bir ürün değilse kargo ücretlerini ödemeniz gerekmektedir aksi taktirde kargonuz şirket çalışanları tarafından teslim alınmayacağınızdan kargonuz geri dünüş yapacaktır. Kargo ücretini ödediğiniz taktirde dilediğiniz gibi ürünleri değiştirebilirsiniz. Değişimler için bize mutlaka bir bildirim yapmanız gerekiyor. Bu bildirimi  Değişim Formu doldurmanız şarttır aksi taktirde ürünüz teslim alınmayacak ve kargo tekrardan tarafınıza geri dönüş yapacaktır. Değişimler için size gelen kargo şirketi yolu ile ürünleri bize göndermeniz gerekmektedir. Ürünler bize geldiğinde tarafınıza mail olarak geri dönüş sağlanacaktır. (lütfen kayıtlı mail adresinizi kontrol ediniz)

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?


  • Ödemelerinizi kredi kartınızla Yapabilirsiniz ( 9 taksit imkanı)
  • Havale/eft işlemi ile ödeme  ( Aynı bankadan aynı bankaya havale, başka bankadan başka bankaya eft ile)
  • Herangibi bir banka ATM 'sinden size gönderilen banka hesap numaralarımıza ödeme yapabilirsiniz.

COOL PLUS SAAT AYARLANMASI

1. Tepeyi çekerek saniye ibresini durdurun.

2. Saati ayarlamak için tepeyi çevirin.

3. Saatin ayarlanmasından sonra tepeyi sağlam bir şekilde normal pozisyona ittirin.

 


Satın aldığınız ürünleri çoğunlukla 1-2 iş günü kargoluyoruz. 1-2 iş günü kargo olabilmesi için siparişinizi hafta içi en geç 15:00 a kadar vermiş olmanız gerekiyor. 15:00 dan ve sonra verilen siparişler ertesi gününe işlemleri kalabilir. Hazır Ürünler (örnek: Saat, Kartvizitlik vb. ) 2 işı günü Kişiye Özel Hazırlanan Ürünler 7 İş Günü ( Tablo, Anahtarlık, Takı vb ) Kargoya Verilmektedir. Kargonuz, bulunduğunuz ile göre 1-3 iş gününde teslimatı edilir. Sms ve mail olarak an an kargo nerede? hangi şehirde hangi şubede görebileceğiniz link ve takip kodu gönderilmektedir. Mobil bölgedeki müşterilerimizin ( Köy , Belde , Kasaba) kargoları mobil bölge dağıtım aralığına göre 1 haftayı bulabiliyor. Hazır Ürünler (örnek: Saat, Kartvizitlik vb. ) 2 işı günü Kişiye Özel Hazırlanan Ürünler 7 İş Günü ( Tablo, Anahtarlık, Takı vb )  Kargoya Verilmektedir.Ürünleri Teslim Almadan Önce Kontrol Edebilirmiyim ?

Kargo şirketleri ürünlerin teslimatını yapmadan kargonuzu açmanıza izin vermeyeceklerdir. Kargonuzu teslim alıp görevliyi bekletip ürünlerinizi kontrol edin ve daha sonra gitmesine izin verin. Eğer bir sorun varsa o an tutanak tutturarak kargonuzu bize geri gönderinKesinlikle Ürünü kontrol etmeden kargo görevlisini göndermeyiniz. O an tutanak tutturun ve ürünlerinzi bize geri gönderin. (Ürünü kargo firması gitmeden önce mutlaka kontrolünü yapınız aksi taktirde ürünüz kırık arızalı darbeli çıkarsa kargo firması ve tunckol.net sorumlu olmayacaktır). kargo firmasının tutanağı sonrası gönderimi yapınız gönderimi yaptıktan sonra destek merkezinden yeni bir  Değişim Formu oluşturarak sorunu bize iletin. dilerseniz değişim yapabilir yada paranızın iadesini talep edebilirsiniz(kişiselleştirilmiş ürünlerde sizin için isim sembol yapılmış ise bu ürünün iadesi  ve değişimi yoktur). Ürün bize geldiğinde yazacağınız ve bizden talep edeceğiniz isteğe göre işlem sağlanacaktır. Ürün kontrol edilecek bize beyan ettğiniz sorun tespit edilirse değişim yada iade isteğiniz kabul edilecektir. (kişiselleştirilmiş ürünlerde geçerli değildir).tunckol.net Facebook taraftar sayfasına üye olarak (beğenerek) belirli periyodlarda gönderilecek olan indirim kuponu ve promosyon kodlarını edinebilir ve tüm kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/tunckolcom/


- Günlük kullanım için su geçirmezlik (3ATM kadar): Bu tip saatlerin su geçirmezliği basınçsız su için geçerlidir.

Örneğin; siz bu saati yüz yıkarken kullanabilirsiniz. Fakat su altında kullanmak için üretilmemiştir.

- Günlük kullanım için su geçirmezliği 5 ATM ye kadar arttırılmış saatler: Bu tip saatlerin su geçirmezliği daha dayanıklıdır. Yüzerken bu saatleri kullanabilirsiniz. Fakat su altı dalışları için üretilmemiştir.

- Günlük kullanım için su geçirmezliği 10/20 atmosfere arttırılmış saatler: Bu tip saatler dalışlarda kullanılabilir. Fakat helyum gazı kullanılarak yapılan dalışlar için üretilmiştir.

Saatinizin periyodik olarak her yıl Yetkili Teknik Servise getirerek, hareketli yedek parçalarının bakımını yaptırınız.

Pilini ölçtürün ve pilin değişmesi gerekiyorsa değiştirin Saatinizi, Yetkili Servisler dışında Yetkisi bulunmayan tamircilere teslim etmeyiniz. Garanti süresi bitmemiş ürünlerde yetkili servis dışında yapılan müdahalelerde ürünüz tamamen garanti kapsamı dışına çıkacağını unutmayınız.

1. Eğer saat tuzlu suda kullanıldıysa, temiz suda durulayın ve kuru bir bezle kurulayınız.

2. Eğer tuzlu su saatinizin içine kaçarsa, saatinizi bir kartona veya plastik bir torbaya koyarak Yetkili Satıcı ya da Yetkili Servise getirin. Aksi taktirde saat içindeki basınç yükselebilir ve kuvars, tepe, buton gibi parçaları zarar görebilir.

3. Metal kordonun aralarındaki toz ve yapışkan kiri temizlemek için yumuşak bir fırça kullanın.

4. Mahfazadaki ve kayıştaki yivlere toz ve kir birikir, birikmiş toz ve kir elbiselerinizi lekeleyebilir, bu durumu engellemek için temizliğini yaparken dikkat edin.

5. Hazne ile tepe arasında biriken toz ve kirin temizlenmemesi, tepeyi dışarıya çıkartmada güçlüğe neden olabilir. Tozu ve kiri temizlemek için, tepeyi ara sıra normal pozisyonda iken çevirin ve daha sonra fırçalayın.

6. Deri kordonda der ve kiri temizlemek için kuru ve yumuşak bez kullanın.

7. Metal, plastik veya kauçuk kordonları yumuşak bir sabun eriyiğinde kirden arındırın.

8. Saatinizi temizlerken ya da kullanırken, zarar verecek kimyevi maddelerden, çözeltilerden, gazların bulunduğu ortamlardan (alkol, aseton, tiner, temizlik benzini vb.) ve kozmetiklerden uzak tutunuz. Bu nedenler, kasa ve kayış yüzeylerinde renk atmasına ya da Kararmasına contalarının ve saatin diğer parçalarının zarar görmesine, üzerindeki taş ya da aksesuarların dökülmesine veya bozulmasına sebep olur.


1. Sert darbe veya çarpmadan koruyunuz.

2. Saatinizin mekanik yapısına zarar verebilecek güçlü elektrik alanlarından veya manyetik alanlardan (Dect, telefon, cep telefonu yakın çevresi, hoparlör vs.) sakınınız.

3. Deri kayışlı saatlerde kullanılan kayışın deforme olmasını engellemek için, sudan, deniz suyundan, terden uzak tutunuz.

4. Saatinizin fonksiyonlarına ve basınca dayanıklılığına göre hareket ediniz.

5. Su içindeyken saatinizin düğmelerini çalıştırmayınız veya tepesini açmayınız.

6. Saat kullanıldığında tepe muhakkak bastırılarak oturtulmak suretiyle ilk pozisyonuna getirtilmiş olmalıdır. Tepesi vidalı olan bir saatte tepe iyice vidalanmalıdır. Saatiniz ıslak iken veya ıslak parmaklar ile tepe veya butonu kesinlikle kullanmayınız.

7. Saatinizin ayarlarını mutlaka Kullanma Kılavuzu'na bakarak yapınız.

8. Kullanımdan dolayı, saatin dış yüzünde oluşan çizikleri, yumuşak bezle temizleyin.

9. Kullanım dolayı çizilen, zarar gören, kırılan, kopan kasa, kordon, cam, tepe vs. parçalar garanti dışıdır.

10. Saatiniz kolunuzdayken kullandığınız parfüm ya da kozmetikteki alkol vs. kimyevi maddeler, saatinizin kasa, kordon, kayış vs. parçalarına zarar verebileceğinden dikkat ediniz.

1. Saatte su girmiş ise veya camın iç tarafında bir günden fazla buhar olursa, ileri giderse, geri kalırsa ve diğer arızaların oluşması durumunda Garanti Belgesi ile birlikte saatinizi onarım için, YETKİLİ SATICISINA veya YETKİLİ TEKNİK SERVİS'e götürün.

2. Saatinizi özellikle su ile temas olan ortamlarda kullanırken "Su Geçirmezlik" bölümündeki tablodaki tavsiyelere uyunuz.

3-Dijital saatlerde ayar değişiyor sorunu oluyor ise saatinizi gece ayarlayın kolunuzdan çıkarıp kullanmayacağız bir yere bırakın sabah kalktığınızda saat değişimi var ise ürünü teknik servise göndere bilirsiniz, aksi taktirde saat değişmemiş ise dokunmatik saatlerde ten temasınızdan dolayı farkında olmadan değişiyor olabilirsiniz.(bu bir arıza değildi kullanım hatasıdır.)

1- Mekanik saatler zemberekten aldığı güç ile çalışır.

2- Mekanik saatlerin hassaslığı günlük bazda belirtilir. Bu hassasiyet, saatin kullanım koşullarına göre (saatin bilekte takılı olduğu süre, ortam sıcaklığı, kol hareketi, zembereğin rezerv gücü) değişebilir.

3- Günlük hassasiyet normal sıcaklık aralığında (5 derece- 35 derece) +25/-15 saniye aralığındadır. Bu değerler aralarındaki sapmalar normaldir.

4- Quartz saatlerin hassasiyeti aylık veya yıllık bazda ele alınırken, mekanik saatlerin hassaslığı günlük bazda belirtilir.

5-Günlük kurumu yapmayı unutmuş olabilirsiniz. Saati 24 saat kullanmıyor olabilirsiniz, tüm nedenler dışında bir arıza düşünüyorsanız teknik servisimize göndere bilir tüm testleri yapılabilir.

Saatin değişik fonksiyon ve işlemlerini kontrol etmek için pil fabrikada takılmış olarak gelir. Pilin, saat elinize geçtikten sonraki gerçek dayanma süresi belirtilen süreden biraz daha az olacaktır. Pil bittiği zaman saatin kusurlu çalışmasını önlemek için en kısa zamanda değiştirilmelidir. Pil değiştirirken, en yakın YETKİLİ SERVİSE başvurup orjinal pilin kullanılması tavsiye olunur.

1- Saniye ibresi olan analog Quartz saatlerinde, saniye ibresi normalde her saniyede bir atması gerekirken iki saniyede bir atmaya başlarsa pil değiştirilmelidir.(Bazı kalibrasyonlarda bu özellik yoktur.) Saatinizin ayarı saniye ibresi iki saniyede bir atmaya başlarsa da doğru kalacaktır.

2-Normal sıcaklık koşullarında saatinizde ayda 15 saniyelik yanılma söz konusu olabilir.

3- Dijital saatlerde led ışıkları yanmaz, çok kısık aydınlatma ile yanıyor ise piliniz bitiyor anlamına geliyor demektir. Yetkili servislerde orjinal pilini taktırarak uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır.

3. Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 11 inci maddesinde yer alan;

a- Sözleşmeden dönme,

b- Satış bedelinde indirim isteme,

c- Ücretsiz onarılmasını isteme,

d- Satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme, haklarından birini kullanabilir.

4. Tüketicinin bu haklardan ücretsiz onarım hakkını seçmesi durumunda satıcı; işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin malın onarımını yapmak veya yaptırmakla yükümlüdür. Tüketici ücretsiz onarım hakkını üretici veya ithalatçıya karşı da kullanabilir. Satıcı üretici ve ithalatçı tüketicinin bu hakkını kullanmasından müteselsilen sorumludur.

5. Tüketicinin ücretsiz onarım hakkını kullanması halinde malın;

- Garanti süresi içinde tekrar arızalanması,

- Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

- Tamirinin mümkün olmadığının, yetkili servis istasyonu, satıcı, üretici veya ithalatçı tarafından bir raporla belirlenmesi durumunda;

tüketici malın bedel iadesini, ayıp oranında bedel indirimini veya imkan varsa malın ayıpsız misli ile değiştirilmesini satıcıdan talep edebilir. Satıcı, tüketicinin talebini reddedemez. Bu talebin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur.

6. Malın tamir süresi 20 iş gününü geçemez. Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.

7. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

KULLANIM HATALARI

1. Darbe, düşürme ve çarpma gibi sertliklere maruz kalabilecek temaslardan koruyunuz.

2. Saatinizin mekanik yapısına zarar verebilecek güçlü elektrik alanlarında veya manyetik alanlarda (dect telefon, cep telefonu yakın çevresi, hoparlör, MR cihazı vs.) sakınınız.

3. Deri kayışlı saatlerde kullanılan kayışın deforme olmasını engellemek için sudan, deniz suyundan, terden uzak tutunuz.

4. Saatinizin fonksiyonlarına ve basınca dayanıklılığına göre hareket ediniz.

5. Su içindeyken saatinizin düğmelerini çalıştırmayınız veya tepesini açmayınız.

6. Saat kullanıldığında tepe muhakkak bastırılarak oturtulmak suretiyle ilk pozisyonuna getirtilmiş olmalıdır. Tepesi vidalı olan bir saatte tepe iyice vidalanmalıdır. Saatinizin ıslak veya ıslak parmaklar ile tepe veya butonu kesinlikle kullanmayınız.

7. Saatinizin ayarlarını mutlaka Kullanma Kılavuzu'na bakarak yapınız.

8. Saatiniz kolunuzdayken kullandığınız parfüm ya da kozmetikteki alkol vs. kimyevi maddeler saatinizin kasa, kordon, kayış vs. parçalarına zarar verebileceğinden dikkat ediniz.


1. Saatin kurcalanması ya da yetkili olmayan kişilerce açılması

2. Malın garanti kapsamında olduğunu ispat eden garanti belgesinin tahrif edilmesi ve değiştirilmesi

3. Yangın, sel ve deprem gibi doğal afetlerden gelebilecek hasar ve bozulmalar ateşten oluşan hasarlar, garanti kapsamına girmez.

4. Kullanımdan dolayı çizilen zarar gören, kırılan, kopan kasa, kayış, kordon, cam, tepe, Buton vs. parçalar garanti dışıdır.

5. Aksesuar amaçlı olarak saatin dış yüzeyinde kullanılan boyalar garanti dışıdır.

6. Beyaz deri ve silikon kayışların kirlenmeden dolayı renk değişimleri garanti kapsamı dışındadır.

7. Malın Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzunda (saat bakımı dahil) belirtilen hususlara aykırı kullanımdan doğan tüm arızalar garanti kapsamı dışında kalır.

NOT: Garanti Hak ve Sorumluluk bilincinde Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu'na uygun kullanınız.

TAKIDA KARARMA OLDU NE YAPMALIYIM?

tunckol.net

Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Tx İhale Dikdörtgen Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Tx İhale Dikdört..
102,58₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli Kayan Yazı Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli Kayan..
102,52₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Toys Kayan Yazı Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Toys Kayan Yazı Leks..
102,57₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli Kayan Yazı Kare Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Yıkama Makinası Çekmeceli ..
103,88₺ 1,00₺
Tolkar Çamaşır Kurutma Makinası Yatay Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Çamaşır Kurutma Makinası Yatay Leksanı Kart Tamiri, ...
102,51₺ 1,00₺
Tolkar Tx Çamaşır Kurutma Makinası Dikey Leksanı En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Tolkar Tx Çamaşır Kurutma Makinası Dikey Leksanı Kart Tam..
102,60₺ 1,00₺
Fagor Hakkâri Servis En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Fagor Hakkâri Servis Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Bakım Sözleşmeleri ...
191,21₺ 1,00₺
İpso 20 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi Yedek Parça En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). İpso 20 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi Yedek Parça Kart Tamir..
105,63₺ 1,00₺
Kromlüks Niğde Yedek Parça En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Kromlüks Niğde Yedek Parça Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Bakım Sözl..
137,20₺ 1,00₺
KROMLÜKS Hortum Çeşitleri Yedek Parça Fiyatları En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). KROMLÜKS Hortum Çeşitleri Yedek Parça Fiyatları Kart Tamir..
122,60₺ 1,00₺
KROMLÜKS Kontestoplar Yedek Parça Fiyatları En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). KROMLÜKS Kontestoplar Yedek Parça Fiyatları Kart Tamiri, . Tek..
120,21₺ 1,00₺
Nyborg Yalova Yedek Parça En Uygun Fiyata TUNÇKOL MAKİNA(). Nyborg Yalova Yedek Parça Kart Tamiri, . Teknik Servis ve Garantili Bakım Sözleş..
147,09₺ 1,00₺